Skolų išieškojimas

Priverstinis skolų išieškojimas vykdomas pagal teismo ar kitų institucijų (pvz. notarų) išduotus vykdomuosius dokumentus.

Vykdant priverstinį skolos išieškojimą taikomos įvairios priverstinio pobūdžio priemonės:

  • išieškojimas iš skolininko lėšų ir turto ar turtinių teisių;
  • išieškojimas iš skolininko turto ir pinigų sumų, esančių pas kitus asmenis;
  • išieškojimas iš skolininko darbo užmokesčio, pensijos, stipendijos ar kitų jo pajamų;
  • kitos priverstinio vykdymo priemonės.

Įstatymo nustatyta tvarka vykdomieji dokumentai vykdomi visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

 

Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles (ikiteisminis skolų išieškojimas).

Ikiteisminis skolų išieškojimas vykdomas kai skola nėra priteista teismo sprendimu. Teikiant šią paslaugą antstolis veikia kaip tarpininkas, siekiantis, kad skolininkas gera valia įvykdytų turtinę prievolę ar kad kitais teisėtais būdais būtų patenkintas kreditoriaus turtinis reikalavimas.

Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles apima tokias sritis kaip finansinių atsiskaitymų kontrolę, skolų administravimą, ikiteisminį skolų išieškojimą. Teikiant šią paslaugą ypatingas dėmesys skiriamas mūsų užsakovo klientams, pirmiausia siekiant išvengti konfliktinių situacijų bei padedant išsaugoti užsakovo pageidaujamus klientus. Dėl šios paslaugos galima kreiptis visais atvejais kai yra skolą patvirtinantys dokumentai.

Tai gali būti sutartys, sąskaitos faktūros, paskolos rašteliai ir kiti prievolę patvirtinantys dokumentai. Apibendrinus mūsų ir kitų antstolių patirtį ikiteisminio (tarpininkavimas vykdant turtines prievoles) išieškojimo srityje ir siekiant greitesnio ir efektyvesnio skolų grąžinimo, mūsų kontoroje įkurtas ir sėkmingai veikia skolų departamentas. Skolų departamento išimtininės funkcijos – teikti tarpininkavimo vykdant turtines prievoles paslaugą.

Paslauga teikiama visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Išsamesnė informacija teikiama:
Aguonų g. 6, Vilnius
tel. +370 5 215 95 90
el. paštu info@antstolis.org